Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Федерація профспілок подала в суд на Пшонку

0 21

Федерація профспілок України подала до суду позов про спростування “недостовірних даних”, наведених генпрокурором Віктором Пшонкою.

Про це повідомляє прес-служба ФПУ.

Зокрема, ФПУ вимагає спростування заяви “щодо спроб незаконного відчуження майна ФПУ”, зробленої Пшонкою на брифінгу у четвер, 8 вересня.

Раніше Пшонка заявив, що рекомендує голові Федерації профспілок Василю Харі більш зважено підходити до висловлювань на адресу Генпрокуратури.

“Я рекомендував би голові профспілок як народному депутату, як шанованій людині більш зважено підходити до своїх висловлювань на адресу прокуратури”, – сказав він.

З його слів, останнім часом чинне керівництво ФПУ “цинічно стверджує, що органи прокуратури безпідставно втручаються в діяльність профспілок і порушують кримінальні справи”.

Зі слів генпрокурора, всілякі емоційні випади проти прокуратури не є виходом із ситуації навколо незаконного розпорядження державним майном. При цьому Пшонка запевнив, що “всі дії прокуратури грунтуються тільки на законності”.

Нагадаємо, раніше Хара попросив Президента Віктора Януковича захистити ФПУ від “беззаконня” силових структур, які нібито проводять у відомстві незаконні обшуки.

Теги:

Пшонка Віктор, Хара Василь, ФПУ

Залиште коментар