Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ФДМУ розширив перелік видань, яким дозволено публікувати оголошення про оренду.

0 16

Фонд державного майна України (ФДМУ) розширив перелік видань, яким дозволено публікувати оголошення про конкурс на право оренди об’єктів. Про це йдеться у листі ФДМУ, опублікованому сьогодні у газеті “Відомості приватизації”.

Зокрема, оголошення про конкурс на право оренди об’єктів, крім цілісних майнових комплексів підприємств, організацій, їх структурних підрозділів та нерухомого майна площею 100 кв. м і більше або розташованого в центрі міста, або такого, що перебуває на балансі морського, річкового порту, аеропорту, можуть публікуватися в республіканських Автономної Республіки Крим, обласних, міських у містах Києві та Севастополі виданнях за місцем розташування об’єктів оренди за рахунок коштів переможця.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар