Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ФДМУ розширив перелік видань, яким дозволено публікувати оголошення про оренду.

16

Фонд державного майна України (ФДМУ) розширив перелік видань, яким дозволено публікувати оголошення про конкурс на право оренди об’єктів. Про це йдеться у листі ФДМУ, опублікованому сьогодні у газеті “Відомості приватизації”.

Зокрема, оголошення про конкурс на право оренди об’єктів, крім цілісних майнових комплексів підприємств, організацій, їх структурних підрозділів та нерухомого майна площею 100 кв. м і більше або розташованого в центрі міста, або такого, що перебуває на балансі морського, річкового порту, аеропорту, можуть публікуватися в республіканських Автономної Республіки Крим, обласних, міських у містах Києві та Севастополі виданнях за місцем розташування об’єктів оренди за рахунок коштів переможця.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии