Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фанів-хуліганів взяли на облік

0 19

У Міністерстві внутрішніх справ створили централізований облік даних інформаційної системи «проблемний вболівальник». МВС України вже внесло до бази даних проблемних уболівальників 1 тис. 218 українців.

У відомстві зазначили, що список футбольних хуліганів постійно поповнюється, тому до чемпіонату Євро-2012 кількість українських уболівальників-хуліганів може змінитися.

Нагадаємо, до Євро-2012 у структурі Міністерства внутрішніх справ України створена служба — Національний футбольний інформаційний пункт. Це офіційна структура, яка опрацьовує питання, які стосуються європейських уболівальників-хуліганів, ультрас. У базах даних НФІП фани-хулігани з різних країн зафіксовані поіменно, і УЄФА користується цією інформацією, коли треба обмежити таким уболівальникам вхід на матчі.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар