Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фахова думка: безкоштовні адвокати будуть не надто компетентними

0 23

Мовляв, грошей їм держава платитиме не багато, а й контролювати якість роботи буде нікому. Більшість адвокатів, яким за захист українців у судах платитиме держава, будуть нефаховими. Принаймні, так вважають вітчизняні юристи.

Здавати ж атестацію,  скоріш за все, підуть не надто компетентні захисники. Хороші ж адвокати зосередяться на клієнтах, здатних заплатити гонорар, вважають окремі юристи. 

Як відомо, днями президент підписав закон про адвокатуру та адвокатську діяльність. Згідно з ним безоплатну юридичну допомогу надаватимуть кожному підозрюваному. Досі гарантовану безоплатну допомогу отримували ті кому загрожувало довічне ув’язнення.

Адвоката Валентину Теличенко цитує Український бізнес-ресурс: “Низький рівень оплати праці по-перше,  по-друге взагалі в Україні перевірка професійних якостей тих осіб, які дістають адвокатське посвідчення не є на належному рівні, а виділення додаткових коштів на забезпечення правової допомоги це просто ще один аспект для корупційних зловживань”.

Теги:

адвокатура

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар