Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ФАХІВЦІ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ВПЕРШЕ СКЛАЛИ КВАЛІФІКАЦІЙНЕ ТЕСТУВАННЯ

0 24

30-го листопада вперше за останній рік відбулося кваліфікаційне випробування на знання законодавства у сфері державної реєстрації. За його результатами:

     у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:

215 осіб подали заявки;

148  претендентів прибули на тестування;

27 правників успішно склали тестування, що становить 18,2% від тих, хто взяв у ньому участь;

      у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

187 кандидатів подали заявки;

100 осіб прибули  на тестування;

16 претендентів успішно пройшли кваліфікаційне випробування, що становить 16% від  кількості учасників.

«Кадрове поповнення позитивно позначиться на оперативності і якості проведення реєстраційних дій та доступі громадян до відповідних послуг, адже багато областей України, зокрема Волинська, Одеська, Полтавська, Хмельницька та Київська, отримали нових фахівців у сфері державної реєстрації», – зазначає заступниця Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Оніщук.

За її словами, це тестування стало справжнім випробуванням не тільки для кандидатів, але й для Міністерства юстиції України і Проєкту ЄС «Право Justice», який допомагав в організації заходу. Необхідно було подбати не лише про технічний супровід і належне приміщення, а й забезпечити комфортні і, що найголовніше, безпечні для здоров’я  учасників умови тестування. В результаті кропіткої роботи кваліфікаційне випробування було проведено із дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів.

«Маю надію, що з нового, 2021-го року епідеміологічна ситуація в Україні покращиться, і нам вдасться вирівняти графік проведення тестування для майбутніх державних реєстраторів, досягти «докарантинних» показників періодичності — раз на два місяці.

Вітаю претендентів, які продемонстрували гарні знання законодавства на тестуванні із успішним проходженням цього кваліфікаційного випробування. Бажаю державним реєстраторам вдалого початку роботи і подальших професійних успіхів, завжди дбати про чистоту реєстраційних дій та захист майнових і корпоративних прав», – додала Ольга Оніщук.

Усі, хто успішно склав кваліфікаційне тестування, долучаться до лав державних реєстраторів. Зазначимо, що їх в Україні на сьогодні 1 627: 1079 осіб в органах місцевого самоврядування, 519 — у районних державних адміністраціях, 29 — у міжрегіональних управліннях Міністерства юстиції України.

Залиште коментар