Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ex.ua перестав працювати: МВС вилучило 200 серверів зберігання інформації

0 115

МВС вилучило 200 серверів сервісу зберігання інформації ex.ua. Про це заявив заступник начальника прес-служби МВС України Сергій Бурлаков. “В рамках кримінальної справи за ст. 176 ч. 2 Кримінального кодексу України (порушення авторських прав) сьогодні проведено ряд обшуків в офісах і дата-центрах цього ресурсу. Вилучено близько 200 серверів контенту із обсягом на цих серверах близько 6 тис. терабайт”, – заявив Бурлак.

За його словами, співробітники міліції 6 місяців займалися перевіркою діяльності цього ресурсу. На даний момент у цій справі допитуються 16 людей, їх статус буде прояснений після проведення необхідних слідчих процесуальних дій.Як відзначив Бурлак, санкція статті до 5 років позбавлення волі з конфіскацією вилученого майна.

Раніше сьогодні перестав працювати найбільший український сервіс зберігання інформації ex.ua. Також зупинено обслуговування однойменного домена.

Відзначимо, в статті 176 частин другої Кримінального кодексу говориться, що порушення авторських прав, виконані повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або що заподіяли матеріальний збиток у великому розмірі, – караються штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на термін від двох до п’яти років, з конфіскацією і знищенням всіх екземплярів творів, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеопрограм, програм мовлення і знарядь і матеріалів, призначених для їх виготовлення.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар