Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Евакуатори вийдуть на вулиці Києва не раніше ніж через тиждень

0 35

Найближчого тижня на столичних дорогах евакуатори не з’являться – досі не владнано юридичні моменти їх роботи. Про це повідомила директор КП «Київтранспарксервіс» Олена Поліщук, пише «Сегодня».

«Евакуатори виїдуть не раніше ніж через тиждень, а може, пізніше. Це пов’язано з тим, що поки не владнано юридичні моменти їх роботи», – розповіла Поліщук.

Тим часом, ДАІ все не може вирішити, за які саме порушення вони евакуюють авто на штрафмайданчик. Спочатку йшлося про паркування в недозволеному місці і випадки, коли автомобілі заважають дорожньому руху. Потім хотіли евакуювати авто за порушення інших правил – наприклад, за непристебнутий ремінь безпеки, нетверезе водіння, неправильні номери машини або навіть нелегальний перевіз емігрантів. Зараз в ДАІ кажуть, що список порушень узгоджують з Мін’юстом.

Нагадаємо, Державна автомобільна інспекція збиралася почати евакуацію транспортних засобів за порушення правил паркування в Києві з 9 листопада.

Київська міська державна адміністрація прогнозує збереження діючих тарифів на вантаження і вивантаження автомобілів при їх евакуації 200-600 гривень за автомобіль, а також на переміщення евакуатора з евакуйованим автомобілем – 13-50 гривень за 1 км. руху після відновлення евакуації.

Джерело:

proUA

Залиште коментар