Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Електронний цифровий підпис впровадять в ID-паспорт

0 31

Особи, які досягли 18 років, які отримують паспорт громадянина України з імплантованим безконтактним електронним носієм, можуть подати заяву про реєстрацію як передплатників і укласти договір про надання послуг електронного цифрового підпису.

Послуги ЕЦП в частині, що стосується обслуговування посилених сертифікатів відкритих ключів (формування, розповсюдження, скасування, зберігання, блокування та поновлення) фізичної особи, на ім’я якого оформлено ID-паспорт, надання інформації щодо чинних, скасованих і блокованих посилених сертифікатах відкритих ключів, послуги фіксування часу, консультації та інші послуги, визначені Законом «Про електронний цифровий підпис», надаються акредитованим центром сертифікації ключів МВС.

Уповноважені суб’єкти, визначені в Законі «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» як такі, що право видачі паспорта громадянина України, здійснюють представництво центру.

Порядок внесення засобів ЕЦП в чіп на ID-паспорті, а також порядок надання послуг ЕЦП з використанням паспорта громадянина України затверджені постановою Кабміну від 30 листопада 2016 року № 869. Постанова набуде чинності через місяць після офіційного опублікування.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар