Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Електронна система земкадастру запрацює з нового року

0 17

Електронна система земельного кадастру працюватиме з перебоями аж до нового року. У Держагентстві земельних ресурсів пояснили, налагодять її роботу лише з першого січня, коли реєстрацію ділянок здійснюватимуть виключно районні відділи. Нині, як і передбачено постановою Кабміну, діє перехідна реєстраційна система. У ній задіяні міські, районні відділи земельних ресурсів та центр державного кадастру. Проте, збої в роботі системи стаються не лише через невідпрацьованість схеми передачі даних. Часто підводить Інтернет.

Микола Калюжний, заступник голови Держагентства земельних ресурсів уточнив: “З 1 січня 2012 року, коли вступає в дію закон про державний земельний кадастр, в нас реєстрацією будуть займатися лише районні міські відділи земельних ресурсів, без будь-яких інших державних чи недержавних підприємців, які будуть допомагати їм в реєстрації. Це буде зовсім інша система, яка буде працювати надіюся, що безперебійно”.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар