Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Електронна Національна кадастрова система запрацює з 1 січня

0 22

Про це сказав голова Держземагентства України Сергій Тимченко у ході презентації Публічної кадастрової карти, доступ до якої матиме кожен громадянин України.

«Дані, якими наповнюватиметься Державний земельний кадастр, вперше в Україні перетворені в електронний вигляд, створено реєстр усіх видів державних актів на землю. Крім того, графічного відображення набули межі усіх населених пунктів та межі земельних ділянок. Ми здійснили аерофотозйомку всієї території України, тобто більше 60 мільйонів гектарів, і отримали найновіший картографічний матеріал в електронному вигляді. Сформовано центр даних, який вміщує сотні терабайт інформації. Ця інформація доступна для кожного громадянина України», – наголосив керівник відомства.

За його даними, станом на 7 грудня верифіковано 9 млн 217 тис. 326 державних актів на землю. Землевпорядники щоденно переводять в електронний вигляд і заносять до інформаційних баз понад 400 тис. документів.

Як зазначалося, публічна кадастрова карта містить також функцію зворотного зв’язку, завдяки якій власники та користувачі земельних ділянок мають можливість направити запит у територіальний підрозділ Держземагентства без особистого відвідування його.

Теги:

земельні ресурси, земля, земельний кадастр

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар