Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Електронні петиції про зміну ставок судового збору

0 22

На даний час зареєстровано 5 електронних петицій відносно судового збору.

1.Встановлення ставок судового збору при зверненні до адміністративних судів в межах 0,1-0,2 мінімальної заробітної плати(за немайновими потребами); відміна судового збору при зверненні до суду з позовами на рішення, дії та бездіяльність виконавчої служби(приватних виконавців)(петиція Дмитра Олійника).

 

2. Сплата судового збору 1 раз тільки при зверненні до суду; скасування судового збору за подання будь-яких скарг на судові рішення в процесі; встановлення однакових верхніх меж судового збору для всіх категорій платників; ставки судового збору повинні бути розраховані так, щоб доходи державного бюджету від його справляння були рівні фактичним витратам на розгляд судових справ; скасування судового збору у справах про адміністративні правопорушення (петиція Володимира Блащука).

 

3. Встановлення судового збору за адміністративний позов до органів влади на рівні 1,5% від вартості позову без верхньої межі тільки для юридичних осіб, що відносяться до великих платників податків, для всіх інших платників верхня межа збору не повинна перевищувати 4 мінімальні заробітні плати (петиція Руслана Косякіна).

 

Інші петиції можна підписати на сайті офіційного Інтернет-представництва Президента

 

На розгляд Глави держави буде подаватися електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня її оприлюднення. У разі визнання доцільним реалізувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України приймає в установленому порядку заходів з підготовки таких проектів актів.

 

Джерело:

з допомогою сайту ЮРЛІГА

Залиште коментар