Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екстрадиція для судді

0 22

Прокуратура ініціює екстрадицію екс-голови суду Дніпропетровської області, затриманого в Об’єднаних Арабських Еміратах, який розшукувався з 2009 року за хабарництво. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Полтавської області.

“До прокуратури Полтавської області в порядку, передбаченому ч. 4 ст. 575 КПК України, надійшло клопотання Кобеляцького районного суду про видачу (екстрадицію) судді для притягнення його до кримінальної відповідальності”, – йдеться в повідомленні.

Вказане клопотання, як наголошується, направлено до компетентних органів Об’єднаних Арабських Еміратів для розгляду по суті. Процес екстрадиції триває.

Поліція Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) 6 лютого затримала голову суду Дніпропетровської області, який розшукувався з 2009 року за хабарництво.

Керівник суду отримав 50 тис. дол. за зміну запобіжного заходу (тримання під вартою на підписку про невиїзд) для обвинуваченого по кримінальній справі про шахрайство в особливо великих розмірах. За фактом хабарництва Генеральною прокуратурою України було порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар