Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Експортно-кредитне агентство створять для підтримки українського експорту

0 23

Для стимулювання експорту товарів, робіт і послуг українського походження Кабмін створить Експортно-кредитне агентство.

ЕКА на добровільних засадах здійснюватиме страхування, перестрахування, надавати гарантії за договорами, що забезпечує розвиток експорту, а також брати участь в реалізації програми часткової компенсації відсоткової ставки за експортними кредитами.

Про це йдеться в прийнятому ВР 21 грудня Законі «Про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування і здешевлення кредитування експорту» (законопроект № 2142а).

Закон визначає основи державної підтримки експортної діяльності для здійснення масштабної експансії експорту українського походження на зовнішні ринки, забезпечення захисту українських експортерів від ризиків неплатежів і фінансових втрат, підвищення конкурентоспроможності українських виробників на світових ринках.

Завданнями держпідтримки експортної діяльності визначені:

– Створення системи страхування та гарантування комерційних і некомерційних ризиків при проведенні експортних операцій;
– Розширення довгострокового експортного кредитування;
– Створення механізму часткової компенсації відсоткової ставки за експортними кредитами.

Також визначені органи управління і контролю ЕКА, види і умови діяльності ЕКА, джерела фінансування, сфери підтримки і т.п.

Джерело:

#право #законодавство #експорт #агенство

Залиште коментар