Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Експертиза: череп, знайдений на вказаному Пукачем місці, належить Гонгадзе

0 25

Українські експерти встановили, що фрагменти кісток черепу, знайдені на місці, вказаному Олексієм Пукачем, належать вбитому журналістові Георгію Гонгадзе. Про це УНІАН повідомила адвокат вдови Г.Гонгадзе Мирослави Валентина Теліченко.

«Частина досліджень вже проведена, вони підтвердили, що виявлений череп належить тілу Георгія Гонгадзе. Попереду – експертиза ДНК, яку повинна провести зарубіжна експертна установа за участю українських експертів. Найімовірніше, цю експертизу проводитимуть в США», – сказала вона.

Довідка. Вбивство Г.Гонгадзе було здійснене восени 2000 року. 15 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві Г.Гонгадзе трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС України – Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича, і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі строком від 12 до 13 років. Ще один обвинувачений – колишній начальник Головного управління кримінального розшуку Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач – знаходився в розшуку з 2005 року.

21 липня ц.р. в селі Молочки Чуднівського району Житомирської області Пукач був затриманий. Після його затримання заступник голови СБУ Василь Грицак повідомив, що А.Пукач назвав замовників вбивства Г.Гонгадзе і пообіцяв показати слідчим місце, де знаходиться голова журналіста.

28 липня вранці в Білоцерківському районі неподалік від села Сухоліси слідчо-оперативною групою були знайдені «фрагменти черепу, які можуть належати Георгію Гонгадзе». В той же час в Генпрокуратурі відзначили, що останки черепа пошкоджені. Також в Генпрокуратурі з посиланням на попередній висновок експертів повідомили, що «на сьогодні знайдений фрагмент, за яким можна ідентифікувати череп».

29 липня фахівці почали експертизу для ідентифікації останків черепа, який може належати Г.Гонгадзе. Як відзначили в Генпрокуратурі, ці дії необхідно провести, щоб встановити ідентифікацію знайдених фрагментів голови з кістками тіла.

Джерело:

proUA

Залиште коментар