Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Експерти пропонують підпорядкувати ЦВК ВСУ

0 19

Таку думку висловив голова політради Українського клубу Гліб Гуртовий на засіданні «Столичного клубу» в Укрінформі.

“Закон про ЦВК свідчить, що ЦВК має бути незалежним самостійним органом виконавчої влади, який має впроваджувати демократичні процеси. Проте практика свідчить, що чл

Члени ЦВК є заполітизованими. І тому доречним було б ввести в Україні ізраїльську модель, де ЦВК підпорядковується Верховному суду”, – зазначив Гуртовий.

Крім того, на його думку, Україні слід наслідувати ізраїльський досвід щодо формування комісії. “Комісія ЦВК формується після кожних парламентських виборів і в ній пропорційно представлені всі члени тих партій, які обрав народ”, – зазначив експерт.

На засіданні також обговорювалися питання можливості створення двопалатного парламенту та відповідальності правоохоронних органів під час виборчого процесу.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар