Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Експерти порахували трудових мігрантів з України

0 19

Про це повідомила спікер представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Варвара Жлуктенко на прес-конференції в Києві.

Як зазначила В. Жлуктенко, офіційно за кордоном працевлаштовано близько 900 тис. українців, ще близько півтора млн. громадян України працює в інших країнах з «неврегульованим статусом».

При цьому експерт зазначила, що в період 2005-2008 рр. гостарбайтерів з України було приблизно 2,1 млн. осіб.

Всього ж, за словами спікера Представництва, за кордон з різних причин (в тому числі, на постійне місце проживання, після укладення шлюбу з іноземцями, для возз’єднання сім’ї та за різними програмами) виїхало і працює зараз близько 6,5 млн. українців.

Відзначимо, що серед української молоді, яку політики називають надією нації, еміграційні настрої дуже й дуже високі, особливо серед освічених та активних юнаків та дівчат.

Теги:

міграція

Джерело:

Голос Юа

Залиште коментар