Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Експерти: у Кабміні Азарова – п’ять офіційних мільйонерів

0 34

Більшість членів українського уряду – мільйонери. Про це скзаано в доповіді Інституту Горшеніна, представленій в Брюсселі керівником Департаменту медіа-програм Інституту Горшеніна Ксенією Василенко, повідомляє газета “Сегодня” з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Нинішній український уряд – Кабінет прем’єр-міністра Миколи Азарова – один у своєму роді, де більшість займають не професійні політики, але дуже багаті люди, які тримають владу зараз”, – сказала вона. Василенко зазначила, що з 16 членів нинішнього уряду п’ятеро – Андрій Клюєв, Борис Колесніков, Сергій Тігіпко, Юрій Бойко і Микола Присяжнюк – є офіційними мільйонерами. З її слів, ще двоє – Віктор Балога та Микола Злочевський – хоч і не декларують свої мільйони, однак де-факто також є мільйонерами.

У доповіді зазначено, що низка міністрів у Кабміні реєструє свою власність на близьких родичів. Так, Микола Азаров та Олександр Лавринович реєструють свою власність на синів, а Дмитро Табачник – на рідного брата. “Поза всякими сумнівами, є чиновники в складі Кабінету Міністрів України, які ніколи не мали супер-прибутків, як, наприклад, віце-прем’єр-міністр Віктор Тихонов і міністр закордонних справ Костянтин Грищенко”, – сказала Василенко.

У доповіді Василенко зазначила, що за останній рік рівень добробуту багатьох урядових мільйонерів значно зріс. “І це тільки інформація з відкритих джерел”, – уточнила вона.

Так, з її слів, майно Клюєва за 2010 рік зросло більш ніж на 0,5 мільярда доларів, а майно Тігіпка – на 223,6 млн доларів.

Варто нагадати, що, за даними Держкомстату, понад 80% українців отримують зарплату до 3,5 тисячі гривень на місяць. За даними одного з останніх опитувань, близько третини українців (32%), оцінюючи своє матеріальне становище заявили, що ледве зводять кінці з кінцями, іноді їм бракує грошей навіть на харчування. Тільки 6% громадян не зазнають матеріальних труднощів – за винятком особливо великих покупок (житло, автомобіль).

За даними Рахункової палати, кількість українців, які живуть за межею бідності, сягає 12,5 млн осіб.

Теги:

Кабінет Міністрів України

Залиште коментар