Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-суддю Зварича пустили на засідання Апеляційного суду. Щоб не голодував

0 18

Сьогодні об 11.00 у Апеляційному судді міста Києва розпочалося повторне слухання щодо продовження терміну перебування під вартою екс-судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича. На засідання допустили і екс-суддю. Про це повідомила прес-секретар групи адвокатів Зварича Тетяна Турчина, передає ZAXID.NET.

Нагадаємо, 3 вересня екс-суддя Ігор Зварич заявив про намір оголосити голодування, якщо його права надалі порушуватимуть. Мова зокрема йде про: недотримання Конституційних прав Ігоря Зварича, систематичне поширення про нього неправдивої інформації, проведення судів без його присутності, відсутність реагування зі сторони правоохоронних органів тощо.

Почати голодування екс-суддя був готовий уже з 4 вересня, якщо судовий розгляд подання Гепрокуратири про продовження терміну утримання Ігоря Зварича під вартою знову відбудеться без його участі.

Джерело:

proUA

Залиште коментар