Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-суддя Зварич вимагає від «Високого замку» 100 тис грн за «посівальника»

0 32

Екс-голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич позивається до газети «Високий Замок». Про це повідомляє «Укрінформ»

Зварич звинувачує видання в образі його честі та гідності та вимагає стягнути з газети 100 тисяч гривень, половину з яких повинна, на його думку, сплатити газета, а половину – автор публікації.

Як розповіла головний редактор видання Наталія Балюк, обурення Зварича викликала публікація в одному з номерів газети за квітень під заголовком «Вершили правосуддя «за прейскурантом».

«Виключно образливим для мене є вживане в даній статті словосполучення «посівальник І. Зварич», – написав у позовній заяві Зварич.

Нагадаємо, «посівальником» Зварича охрестили в народі після його славнозвісної прес-конференції, на якій він пояснив наявність знайдених мільйонних коштів давньою традицією засівати приміщення під час його освячування.

Джерело:

proUA

Залиште коментар