Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-суддя Зварич вимагає в суді вибачень від Ющенка

0 16

Колишній голова Львівського обласного адміністративного суду Ігор Зварич просить окружний суд Львівської області визнати незаконними дії Президента Віктора Ющенка, який назвав його злочинцем і хабарником, і вимагає від останнього публічних вибачень.

Про це на прес-конференції в Львові повідомила адвокат Зварича Руслана Юхименко, передають «Українські новини».

За її словами, окружний суд Львівської області прийняв даний позов до розгляду в кінці січня.

Вона додала, що в позові Зварич указує, що Ющенко неодноразово порушував презумпцію невинності, а також скоював замах на честь і гідність екс-судді, називаючи його злочинцем до рішення суду.

Зварич вимагає, щоб Ющенко приніс йому вибачення.

Також, за словами адвоката, Зварич подав позов до суду на газету «Факти», і слідчого Генеральної прокуратури Володимира Жербицького з вимогою визнати неправдивою поширену ними інформацію про нього.

Нагадаємо, Зварич 20 січня оголосив голодовку з вимогою публічних вибачень від Президента Віктора Ющенка.

На початку грудня 2009 року Верховний Суд подовжив термін утримання під вартою для Зварича до 9 березня 2010 року.

9 березня 2009 року Служба безпеки України затримала Зварича у Львові.

У грудні 2008 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за підозрою в отриманні 100 тис. доларів хабара за ухвалення судом незаконного рішення.

Джерело:

proUA

Залиште коментар