Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-суддя Зварич програв суд газеті

0 14

Сьогодні, 23 вересня, Франківський районний суд закрив справу за позовом екс-судді Львівського апеляційного адмінсуду Ігоря Зварича до газети «Експрес». Суд виніс рішення на користь журналістів. Про це повідомили у юридичному відділі ТзОВ «Видавнича група «Експрес», передає ЗІК.

Судовий позов екс-суддя Зварич подав на газету за образу своєю честі і гідності. Однак, як зазначив юрист Олексій Малярчук, аргументи «Експресу» були більш переконливими, адже «Зварич вимагав спростувати інформацію, яка навіть не з’являлася на сторінках «Експресу», а була зовсім в інших виданнях». Суддя Зварич за образу честі і гідності вимагав від «Експресу» компенсацію у розмірі 50 тис. грн.

Нагадаємо, що екс-суддя Львівського апеляційного адмінсуду також подав судові позови до газети «Високий Замок», до київських видань «Сегодня» та «Факти». Станом на кінець серпня у Франківському районному суді Львова на розгляді перебувало 30 позовів до мас-медіа, журналістів, працівників Генпрокуратури і Президента України від екс-судді Ігоря Зварича.

Джерело:

proUA

Залиште коментар