Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-суддя Зварич подав до суду на двох кандидатів в президенти

0 27
Екс-суддя Львівського апеляційного суду Ігор Зварич оприлюднив звернення до кандидатів в президенти з проханням не спекулювати його ім’ям у власній передвиборній агітації.

Як повідомила прес-секретар групи адвокатів Ігоря Зварича Тетяна Турчина, звернутися до кандидатів в президенти України Ігор Зварич змушений через те, що в агітаційних роликах кандидатів використовується його ім’я.

“Шановні претенденти на найвищу посаду в Україні. Моє звернення до Вас у такий відповідальний для майбутнього України час, напередодні однієї з найважливіших подій в політичному житті держави – виборів президента України, носить дещо символічний характер, оскільки саме той, хто займає омріяну Вами посаду – сьогоднішній президент України Ющенко, рівно рік тому став ініціатором та головною дійовою особою порушення основного закону країни, Конституції України, гарантії додержання прав і свобод людини і громадянина, відкрито і публічно визнав, на той час голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича – злочинцем , без проведення розслідування, без вироку суду. Моє звернення прийміть, шановні кандидати у резиденти України, як застереження від подібних антиконституційних дій, від такої ганьби та позору, від такого зверхнього відношення до людини”, – йдеться у зверненні Ігоря Зварича.

У своєму зверненні Ігор Зварич також закликає претендентів на найвищий державний пост не принижувати його честь та гідність.

“Ви вступаєте у вирішальну фазу боротьби за найвищу посаду в Україні. До Вас, Ваших програм, ваших публічних виступів, висловлювань в пресі, по телебаченню прикута увага всієї України і не тільки. Перші політичні телевізійні шоу з участю окремих претендентів свідчать, що негідні посади президента України вчинки Ющенко мають “гідних” продовжувачів, які в силу свого недостатнього розумового розвитку думають заробити дешеві бали популярності на оббріхуванні, приниженні честі та гідності Ігоря Зварича”, – зазначає екс-суддя.

Ігор Зварич також наголошує, що подав в суди України позовні заяви на таких кандидатів у президенти України – Ющенка та Гриценка, а також до Генерального прокурора України Медведька та Голови СБУ Наливайченка, щоб у відкритому судовому засіданні ці посадовці змогли довести правдивість публічно оголошеної ним брехні, або зганьбитися на всю Україну.

“Невже для майбутнього президента України є достойним оббріхувати поза очі людину , та будувати на брехні виборчу компанію ? Такі дії властиві лише боягузу! П’ять місяців я чекав на розгляд справ в судах та відповіді Верховної Ради України! А виявилось, що за вказівкою цих високо посадовців, які чужими руками звикли робити свої чорні справи, мої заяви заборонили скеровувати в суди України, сховали їх у Львівському слідчому ізоляторі, в якому вже 10 місяців ховають і мене. Не приведи Господи таких керівників та президентів народу України! Не можуть, не мають права очолювати Україну, її працьовитий народ, такі боягузи та брехуни! Це прерогатива сміливих, чесних, порядних претендентів, які користуються заслуженим авторитетом та повагою народу України!”, – додає пан Зварич.

Ігор Зварич також зазначає, що готовий в будь-якому судовому засіданні, телевізійному шоу з участі кандидатів на пост президента України, чи довірених осіб, довести народу України всю суть сфабрикування справи проти нього.
“Але хто з брехунів та боягузів надасть мені таку можливість? Вони ховаються від правди на своїх високих посадах, та вдають, що не бачать і не чують тих, кого вони кинули в тюрму, або збираються це зробити”, – зазначає Ігор Зварич.

“Шановні кандидати в президенти України, Ви також можете робити вигляд, що не чуєте і не бачите, як з тюремної камери я добиваюсь правди та справедливості, і найстрашніше, що в цій країні, де стільки років панує вакханалія, хаос, брехня, свавілля та цинізм у всіх без винятку сферах, де найбільше горе народу – це його керівники, ніхто на цю боротьбу не звертає уваги. Закам’яніла нечутливість, дволикість та бездушність стали нормою життя керівників держави. Але тоді Вас чекає такий-же ганебний кінець, як і Вашого попередника, тоді і Вас ні в Україні, ні у цивілізованому світі не будуть чути і бачити, Вас не будуть поважати навіть ваші підлеглі, чесні люди будуть ганьбитися врученими Вами нагородами та відмовляться від них, від Вас у важку годину відвернуться Ваші друзі, хороші здобутки за час Вашої можливої каденції привласнять Ваші вороги. Вам же залишать – помилки та невдачі. Можливо цього не буде, якщо мудрий український народ обере для себе достойного його вікових традицій, свободолюбивих прагнень авторитетного в Україні та за її межами президента України, який з повагою буде відноситись до прав та свобод людей, громадян своєї країни, буде справжнім гарантом їх додержання, з яким Україна, її працелюбний народ будуть рівними серед рівних в об’єднаній Європі. Тільки чесна перемога буде сприйнята Українським народом і буде на благо України!”, – йдеться у зверненні.

Як відомо, раніше екс-голова Львівського апеляційного суду Ігор Зварич звернувся по захист власних прав до генерального секретаря Ради Європи, Міжнародних правозахисних організацій та послів іноземних держав, які перебувають в державі Україна.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар