Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-спікера парламенту Криму Гриценка судитимуть в Запорізькій області

0 17

«Це рішення Вищого спеціалізованого суду по зверненню Апеляційного суду АР Крим. Наскільки мені відомо, воно прийняте у зв’язку з тим, що Гриценко у минулому — висока посадова особа, і він причетний до нагородження цілого ряду суддів (кримських) почесними званнями. Їх немало, якщо не помиляюся, близько 55», — сказав заступник прокурора Криму Рішат Абдієв в інтерв’ю кримському тижневику «Перша кримська».

За його словами, для того, щоб уникнути конфлікту інтересів і щоб у ході процесу над суддями не тяжів вантаж моральних зобов’язань перед екс-спікером кримського парламенту, було ухвалено рішення передати його справу до Вищого спеціалізованого суду України, який з урахуванням всіх нюансів вирішив передати справу в Запорізьку область.

А.Гриценко інкриміноване здійснення ряду злочинів, коли він займав пост голови Ленінської районної державної адміністрації Криму. Він звинувачується в здійсненні дій з протиправного припинення військовому радгоспу «Азовський» права користування земельною ділянкою площею 4,8 га, чим заподіяний збиток на суму понад 24,6 млн грн; перевищенні влади при виділенні земель комерційному підприємству, що спричинило несплату втрат лісогосподарського виробництва в розмірі майже 370 тис. грн; порушенні встановленого порядку виплати матеріальної допомоги на загальну суму 46 тис.грн.

Екс-спікер кримського парламенту, депутат нинішнього складу Верховної Ради АРК, обраний від Партії регіонів, А.Гриценко був затриманий 24 січня 2011 року. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Теги:

Гриценко Анатолій

Залиште коментар