Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-шефа Південної митниці перевели в свідки

0 19

Екс-начальника Південної митниці Олександра Вдовиченко, в службовому кабінеті і автомобілі якого було знайдено $870 тисяч, зробили свідком у корупційній кримінальній справі, порушеній відносно його підлеглих.

Про це “Сьогодні” повідомила прес-секретар прокурора Одеської області Олена Абрамова. “У справі проводиться слідство, а Олександр Вдовиченко отримав статус свідка”, – пояснила прес-секретар.

Як повідомлялося, 2 жовтня в службових приміщеннях Південної митниці правоохоронцями було вилучено понад 870 тис. дол. Обшук проводився працівниками правоохоронних органів в рамках досудового слідства у кримінальній справі відносно начальника одного з митних постів Південної митниці і головного інспектора цього поста, які підозрюються в здирстві і отриманні хабара для проведення митного оформлення 11 контейнерів вантажу.

Того ж дня 2 жовтня наказом голови Державної митної служби Олександр Вдовиченко був звільнений з посади начальника Південної митниці.

Теги:

Державна митна служба

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар