Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-начальника Одеського порту амністували за півмільйона

0 12

Колишнього начальника Одеського морського порту Миколу Павлюка визнали винним у завданні збитків підприємству в розмірі 650 тисяч гривень. Відповідне рішення ухвалив Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя, повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

“Суд … визнав колишнього начальника Одеського морського торговельного порту винним у вчиненні злочинів, якими завдано збитків держпідприємству у вигляді незаконного витрачання коштів і ненадходження орендних платежів на загальну суму понад 650 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні.

Втім, як повідомляє прокуратура, Павлюк відшкодував майже півмільйона гривень збитків, у зв’язку з чим був звільнений на підставі закону про амністію.

Прокуратура Криму порушила чотири кримінальні справи проти Павлюка за підозрою у завданні збитків державі на загальну суму 2,5 мільйона гривень. Пізніше справи були об’єднані в одне провадження.

Теги:

Павлюк Микола, амністія, прокуратура АР Крим

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар