Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-міліціонери сядуть за фальсифікацію справи про вбивство журналіста Александрова

0 18

Про це сказано в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

Зокрема, один з екс-міліціонерів засуджений до 7 років позбавлення волі за фальсифікацію матеріалів справи, другий – до 13 років за фальсифікацію справи і вбивство Вередюка, ще 2 колишні співробітники міліції – до 8 років за посібництво в убивстві Вередюка.

Колишні працівники міліції позбавлені спеціальних звань.

Крім того, рішенням суду засуджено ще 4 особи, зокрема одного з них – за посібництво працівникам міліції у фальсифікації матеріалів цієї справи і дачу завідомо неправдивих показань.

Генпрокуратура не повідомляє, за що засуджено ще трьох, а також яке покарання понесуть ці особи. Разом з цим відомство зазначає, що вивчає законність цього рішення Апеляційного суду Луганської області.

Як повідомлялося раніше, Александров помер 7 липня 2001 року від побоїв, завданих йому бейсбольними битками у вестибюлі телекомпанії 3 липня. В убивстві журналіста був обвинувачений, визнаний винним і засуджений безробітний Вередюк.

В 2002 році Слов’янський міськрайонний суд виправдав Вередюка, вважаючи, що його причетність до вбивства Александрова не доведено. Через кілька місяців Вередюк раптово помер, за висновком лікарів, від гострої серцевої недостатності, викликаної повторним інфарктом міокарда.

Однак після повторної експертизи тіла, проведеної на настійну вимогу Генпрокуратури, мова пішла про його вбивство. Справа Вередюка було виділено в окреме провадження і направлено на нове розслідування.

В 2006 році Апеляційний суд Луганської області засудив 5 обвинувачуваних у нанесенні тілесних ушкоджень, що призвели до смерті Александрова, до позбавлення волі на строк від 2,6 до 15 років, Вередюк серед засуджених не перебував.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар