Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-міністр юстиції Лавринович у якості свідка

0 86

 

Генеральна прокуратура України допитала колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича в рамках декількох кримінальних проваджень. Про це заявило джерело в ГПУ. «Сьогодні Лавринович дав свідчення відразу за кількома кримінальними провадженнями», – розповіло джерело.

За його словами співрозмовника, серед іншого Лавринович дав свідчення у справі про залучення міжнародної юридичної компанії для представлення інтересів України у Європейському суді з прав людини у справі Юлії Тимошенко проти України.

Також Лавринович дав свідчення в рамках справи про незаконне відчуження земельної ділянки в Сухолуччі.

У ГПУ зазначили, що екс-міністр дав свідчення по всіх кримінальних проваджень як свідок.

Нагадаємо, в травні Генеральна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження стосовно Лавриновича, його заступника, начальника департаменту планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності та екс-міністра юстиції Олени Лукаш за фактом розтрати бюджетних коштів.

Залиште коментар