Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-керівник ДАІ підозрюється у зловживаннях на 2 млн грн

0 29

Колишнього начальника ДАІ підозрюють у скоєнні злочинів, у результаті яких бюджету завдано збитків на суму близько 2 мільйонів гривень.

Як заявив начальник слідчого відділу прокуратури Києва Максим Рябенко, в 2009 році підозрюваний уклав з приватним товариством договір на постачання і встановлення серверного обладнання, а також розробку програмного забезпечення та впровадження єдиної системи обліку адміністративних правопорушень, яка діяла на території держави.

“Надалі на підставі акта виконаних робіт, затвердженого тодішнім керівником ДАІ, на розрахункові рахунки приватного підприємства з бюджету було переведено майже 2 мільйони гривень”, – зазначили в прокуратурі.

Однак Інститут судово-технічних експертиз СБУ та Київський науково-дослідний інститут судових експертиз встановили, що на серверному обладнанні, яке було поставлено комерційною структурою, відсутнє ПЗ, яке свідчило б про впровадження єдиної централізованої системи обліку.

Крім того, прокуратура встановила, що про невиконання підприємством своїх зобов’язань було відомо керівництву ДАІ, проте чиновник затвердив акт виконаних робіт, що і стало підставою для проведення розрахунків з приватним підприємством.

Екс-керівнику ДАІ передано повідомлення про підозру у вчиненні службового підроблення (ч.2 ст. 366 Кримінального кодексу України ) і зловживанні службовим становищем (ч.3 ст.364 Кримінального кодексу України).

З січня 2008 року по березень 2010 року посаду начальника Департаменту ДАІ обіймав Сергій Коломієць.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар