Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-керівник «Укрзалізниці» крав масштабно

0 21

Судитимуть колишнього чиновника «Укрзалізниці», який під час держзакупівель привласнив 28 млн грн.

Про це повідомили в управлінні правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури України.

1 липня 2013 року до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього начальника Головного управління ДАЗТ «Укрзалізниця».

У ході слідства встановлено, що посадовець організував заволодіння коштами на загальну суму понад 28 млн грн під час проведення процедури державних закупівель ДП «Укрзалізничпостач», йдеться у повідомленні ГПУ.

Вказана особа обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27 (організатор), ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним у особливо великих розмірах).

Нагадаймо, СБУ звернулась до прем’єр-міністра Миколи Азарова, запропонувавши зобов’язати державні підприємства, які здійснюють закупівлі за власний рахунок, публікувати результати закупок на державному веб-порталі з питань держзакупівель

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар