Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-голова митної служби засуджений на 4 роки умовно

0 14

Екс-глава Держмитслужби Анатолій Макаренко засуджений до 4 років позбавлення волі умовно. Про це повідомив його адвокат Олексій Дірочка, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Суд оголосив вирок – 4 роки позбавлення волі з відстрочкою покарання”, – розповів адвокат. При цьому він висловив жаль про те, що не вдалося довести відсутність складу злочину в діях Макаренко. За словами адвоката, текст вироку буде отримано пізніше і після його вивчення буде прийняте рішення про подання апеляції. Він зазначив, що, оскільки у справі про розмитнення 11 мільярдів кубометрів газу “РосУкрЕнерго” засуджені кілька людей, необхідно ознайомитися з текстом вироку.

Як відомо, Міжнародний арбітражний трибунал у Стокгольмі 8 червня 2010 року зобов’язав НАК “Нафтогаз Україна” повернути “РосУкрЕнерго” 11 мільярдів кубометрів газу, а також виплатити компанії встановлений контрактом штраф.

Служба безпеки України провела досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням посадових осіб НАК “Нафтогаз Україна” і Держмитслужби в розтраті природного газу, що належить компанії “РосУкрЕнерго”, та його незаконному розмитненні в лютому-березні 2009 року.

Теги:

суд, Макаренко Анатолій

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар