Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-голова КС ФРН запропонував Берліну подати на Україну скаргу до ЄСПЛ

0 14

Колишній голова Федерального конституційного суду ФРН Ханс-Юрген Папір вважає, що до врегулювання конфлікту навколо екс-глави уряду України Юлії Тимошенко, яка перебуває в ув’язненні, слід було б залучити Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у Страсбурзі. Про це повідомляє Deutche Welle.

“Німеччина могла б подати скаргу на Україну в Страсбурзький суд”, – заявив Папір газеті Welt am Sonntag. Проте йти цим шляхом влада Німеччини не хоче, тому, що вважає його недостатньо ефективним з медійного погляду, припустив екс-глава вищого суду ФРН.

Натомість політики, в тому числі німецькі, продовжують висувати “помилкову вимогу бойкотувати чемпіонат Європи з футболу”, поскаржився Ханс-Юрген Папір. У зв’язку з цим він нагадав, що Україна як член Ради Європи зобов’язалася дотримуватися положень Європейської конвенції про права людини. “Усі держави-учасниці Ради Європи несуть відповідальність за те, щоб і інші країни, що входять до нього,  дотримувалися встановлених правил”, – підкреслив Папір.

Тим часом міністр внутрішніх справ ФРН Ханс-Петер Фрідріх нагадав, що уряд Німеччини не має наміру обмежувати свої політичні вимоги до Києва справою Тимошенко. За його словами, Берлін чекає від української влади “дотримання прав людини, в тому числі у поводженні з ув’язненими”.

Ситуація з ув’язненням Тимошенко призвело до того, що все більше європейських політиків оголошують бойкот Євро-2012 в Україні. Зокрема, прем’єр-міністр Швеції Фредрік Рейнфельдт не приїде до України на жодний матч своєї збірної в рамках фінальної частини чемпіонату Європи з футболу через “політичні події” в Україні.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар