Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Екс-чиновник за побиття рибалок отримав 5 років умовно

0 12

Першотравневий районний суд Чернівців завершив розгляд справи стосовно колишнього голови Заставнівської райдержадміністрації Михайла Бойчука та чотирьох його спільників в обвинуваченні у тортурах рибалок на приватному ставку в Заставні.

Михайла Бойчука визнано винним і засуджено до п’яти років позбавлення волі – умовно, повідомляють “Регіональні новини”.

Такі ж терміни одержали його родичі: брат і зять. Вони також відбуватимуть 5 років умовно. Двох охоронців ставка засудили одного до п’яти з половиною років ув’язнення, а іншого — до шести с половиною.

Наразі в обласній прокуратурі вирок не підтверджують. Як повідомив прес-секретар прокуратури області Олександр Лебідь, прокуратура відправила офіційний запит до Першотравневого районного суду з приводу отримання копії вироку у цій кримінальній справі. Після отримання копії, буде розглянуто питання про законність чи незаконність його винесення.

Нагадаємо, обласна прокуратура 6 липня 2011 року скерувала до суду кримінальну справу за обвинуваченням колишнього голови Заставнівської райдержадміністрації Бойчука М.В. за трьома статтями КК України: катування, завданні я тілесних ушкоджень середньої тяжкості та перевищення службових повноважень.

Обвинувачені свою вину у побитті рибалок, що мало місце 16 квітня 2011 року, визнали частково.

Теги:

перевищення службових повноважень

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар