Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дискусія про перейменування міліції триває

0 14

Окрім профспілкового законопроекту про заміну міліції поліцією, свою законодавчу ініціативу підготували депутати. Новий закон вони хочуть прийняти до Євро-2012.

Від “профспілкового” законопроект нардепів відрізняється тим, що передбачає нову форму, наявність поліції та жандармів. На останніх буде покладено функції патрульних, тоді як поліцейські займатимуться розшуком, проведенням спецоперацій і т. п., повідомляє газета “Сегодня”.

“Зразки форми вже готові, – говорить один із авторів проекту народний депутат Василь Грицак (Партія регіонів). – У поліцейських вона буде темно-синьою – як у французьких, у жандармів – чорною. Що стосується зарплати, то у рядового складу вона повинна бути близько 500 доларів (зараз близько 2000 грн), у керівництва – на 500 доларів більше. Крім того, у Тернопільській та Рівненській областях не може бути генеральських посад. Не тому, що це західні області, а враховуючи кількість підлеглих”.

Законопроект Грицака планується обговорити 15 травня на раді Союзу генералів органів внутрішніх справ, потім його виставлять на сайт союзу, а потім подадуть у Раду.

Ще в серпні 2010 року у МВС було створено робочу групу з перейменування міліції. Зокрема робоча група мала вирішити, наскільки із фінансової точки зору це буде витратно.

Нагадаємо, що подібне перетворення правоохоронних органів уже відбулося в Росії. Так там 1 березня набув чинності закон “Про поліцію”, згідно з яким усі співробітники міністерства внутрішніх справ РФ виводяться за штат, щоб бути прийнятими на роботу вже як російські поліцейські.

Теги:

реформа МВС

Залиште коментар