Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Директора-забіяку президентської бази відсторонили від роботи

0 15

Державне управління справами відсторонило директора державної резиденції “Залісся” Віктора Камінецького на період розслідування інциденту зі знімальною групою телеканалу TВі. Про це повідомляє «Українська правда».

Керівництво ДУС звернулося до місцевого управління міліції з проханням розслідувати цей випадок і надати правову оцінку діям його учасників.

Рішення щодо подальшого перебування Камінецького на посаді директора державної резиденції “Залісся” буде прийнято після закінчення розслідування правоохоронними органами.

Як відомо, за даними прес-служби телеканалу ТВі, журналісти Дмитро Гнап та оператор Кирило Шапарь у вівторок намагалися взяти коментар у директора резиденції “Залісся” Віктора Камінецького.

Запитання журналістів обурили директора державної резиденції і Камінецький накинувся на журналіста і оператора, намагаючись вихопити камеру.

За даними ДУС, державна організація “Резиденція “Залісся” створена для забезпечення на її території належних умов прийому і перебування офіційних делегацій іноземних держав та міжнародних організацій, а також охорони, раціонального використання та відтворення рослинного і тваринного світу.

Загальна площа території складає 40 000 гектарів.

Резиденція розташована у Броварському і Вишгородському районах Київської області та частково у Козелецькому районі Чернігівської області. Мисливські угіддя резиденції заселені рідкими видами диких тварин і птахів. Для обслуговування офіційних делегацій функціонує готельний комплекс і підсобне господарство. Відзначимо, що сайт ДУСі не спромігся проілюструвати цю інформацію відповідною ілюстрацією.

Теги:

ДУС, резиденція “Залісся”

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар