Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Директор ТзОВ до Держрезерву замість масла постачав спред

0 27

Генеральна прокуратура України затвердила обвинувальний висновок та направила до суду кримінальну справу за обвинуваченням колишнього директора одного із ТОВ у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст. 364 та ч.2 ст. 366 КК України.

Як повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України, досудовим слідством, проведеним Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, встановлено, що вказаним керівником у липні 2009 року відповідно до укладених угод замість масла вершкового було закладено до Державного матеріального резерву продукт «Спред та суміші жирові», який за своїми властивостями відповідає ДСТУ 4445:2005, чим спричинено державі збитки на суму близько 20 млн. грн.

Обвинуваченій обрано запобіжний захід – підписка про невиїзд.

У ході розслідування справи Держкомрезервом до вказаного товариства пред’явлено цивільний позов про відшкодування заподіяних збитків на суму понад 64,8 млн. грн.

Теги:

Держрезерв України

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар