Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Директор ТзОВ до Держрезерву замість масла постачав спред

20

Генеральна прокуратура України затвердила обвинувальний висновок та направила до суду кримінальну справу за обвинуваченням колишнього директора одного із ТОВ у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст. 364 та ч.2 ст. 366 КК України.

Як повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України, досудовим слідством, проведеним Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, встановлено, що вказаним керівником у липні 2009 року відповідно до укладених угод замість масла вершкового було закладено до Державного матеріального резерву продукт «Спред та суміші жирові», який за своїми властивостями відповідає ДСТУ 4445:2005, чим спричинено державі збитки на суму близько 20 млн. грн.

Обвинуваченій обрано запобіжний захід – підписка про невиїзд.

У ході розслідування справи Держкомрезервом до вказаного товариства пред’явлено цивільний позов про відшкодування заподіяних збитків на суму понад 64,8 млн. грн.

Теги:

Держрезерв України

Джерело:

ГПУ

Комментарии