Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Директор КП “Плесо” не сплатив податку на 7 млн грн

0 16

Київською прокуратурою захисту прав громадян і інтересів держави в екологічній сфері скеровано до Дніпровського районного суду столиці кримінальну справу за обвинуваченням директора КП “Плесо” у зловживанні службовим становищем через несплату земельного податку за користування землями водного фонду впродовж січня-лютого 2011 року на суму понад 7 млн грн.

Дана кримінальна справа порушена за ч. 2 ст. 364 та ч. 3 ст. 212КК України (зловживання службовим становищем та несплата податків і обов’язкових платежів).

Під час розслідування кримінальної справи прокуратурою внесено припис з вимогою відшкодувати заподіяні збитки на зазначену суму.

“На момент пред’явлення обвинувачення, збитки повністю відшкодовано. Однак такі дії посадовця не є підставою звільнення від кримінальної відповідальності”, – зазначив Київський прокурор захисту прав громадян та інтересів держави в екологічні й сфері Сергій Федоренко.

Теги:

екологічний контроль, податкова політика

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар