Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Директор «Артека» зі свідка став обвинувачуваним

0 16

Статус директора «Артека» Бориса Новожилова у справі про розбещення дітей змінили зі свідка на обвинувачуваного. Про це повідомила прес-секретар Новожилова Людмила Лозова, передає «Українська правда».

«Бориса Новожилова сьогодні перевели зі статусу свідка в статус обвинувачуваного», – сказала вона.

Також за словами Лозової, станом на 16:50 у двох квартирах родичів директора «Артеку» проводяться обшуки.

Це квартири тещі та батьків Новожилова.

«Ми підозрюємо, що в ході цього обшуку можуть бути знайдені підкинуті компрометуючі матеріали», – заявила прес-секретар.

За її словами, у квартирі тещі, де проводиться обшук, Новожилов не був вже три роки.

Також Лозова повідомила, що міліція проводить обшуки в квартирах у родичів Новожилова на вул. Табірній, 44 і Печерський узвіз, 11 в Києві, передають «Українські новини».

Лозова додала, що на одній з квартир живуть 92-річна бабуся і дідусь Новожилова, і, враховуючи їх похилий вік, їм можна легко підкинути будь-які докази.

«На одній з квартир живуть двоє людей похилого віку – бабуся і дідусь Бориса Валерійовича, яким по 92 роки. Поки вони одні, їм можна підкинути будь-який підготовлений наперед компромат», – підкреслила прес-секретар.

Лозова припускає, що після цих обшуків Новожилов буде арештований.

«Ми можемо припустити, що його заарештовуватимуть, ми можемо припустити, що в ході цих обшуків буде підкинута якась компрометуюча його інформація – це може бути відео, може бути фото», – сказала вона.

Лозова пов’язує такі дії міліції з його виступом на прес-конференції 15 жовтня, яку він провів у зв’язку зі справою про розбещення дітей в Криму.

Джерело:

proUA

Залиште коментар