Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дилема Печерського суду: закритий або відкритий режим

0 20

Печерський районний суд Києва до 11:00 12 березня повинен визначитися, чи можна проводити розгляд кримінальної справи за звинуваченням колишнього генерала МВС Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе в змішаному режимі — частково в закритому, частково у відкритому.

Про це УНІАН повідомила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теліченко, відзначивши, що відповідне рішення сьогодні на засіданні було прийняте судом за її клопотанням.

По словах Теліченко, в цьому клопотанні вона докладно дала пояснення, що, відповідно до норм чинного законодавства, суд може слухати справу частково в закритому режимі (там, де містяться матеріали, що становлять державну таємницю) і частково у відкритому (там, де такої таємниці немає).

«Заслухавши моє клопотання, суд прийняв рішення додатково вивчити матеріали справи з тим, аби прийняти відповідне рішення», – сказала Теліченко. Адвокат нагадала, що судовий процес знаходиться на стадії вивчення матеріалів кримінальної справи.

Нагадаємо, Олексій Пукач звинувачується в тому, що 17 вересня 2000 року убив журналіста Георгія Гонгадзе. Як стверджує слідство, Пукач скоїв злочин, виконуючи вказівку тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченко.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар