Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Двом банкам повернули гарантування внесків

0 20

Фонд гарантування внесків фізичних осіб (ФГВФО) 18 травня вніс зміни до Реєстру учасників фонду, перевівши з категорії тимчасових учасників в категорію учасників 2 банки – «Одеса-Банк» і банк «Фінансовий Союз». Про це повідомили у ФГВФО, передає liga.net.

Згідно інформації Фонду гарантування внесків, Фонд не відшкодовує гарантовану суму по депозитах фізосіб в банку-тимчасовому учаснику Фонду, якщо ці внески були залучені ним з дати отримання повідомлення про зміну статусу.

Нагадаємо, учасник Фонду переводиться в категорію тимчасових учасників у разі порушення їм Закону України «Про Фонд гарантування внесків фізичних осіб».

Раніше ФГВ перевів шість банків зі статусу учасника фонду в статус тимчасового учасника ФГВ.

Кількість учасників Фонду на початок березня складала 179, кількість тимчасових учасників – 6.

Активи Фонду гарантування внесків фізичних осіб станом на 1 квітня 2009 року складають 3,2 млрд. грн. Розмір гарантованої суми відшкодування по внесках, включаючи відсотки, складає 150 тыс. грн.

Активи Фонду гарантування внесків фізичних осіб станом на квітень складали 4,553 млрд. гривень.

Джерело:

proUA

Залиште коментар