Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Двом екс-беркутівцям продовжили арешт

0 25

Печерський суд продовжив на два місяці термін арешту для двох екс-беркутівців, обвинувачених у вбивствах активістів Майдану. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Колегія суддів Печерського районного суду Києва продовжила до 23 березня 2015 термін арешту для двох екс-співробітників спецпідрозділу МВС “Беркут” Сергія Зінченка і Павла Аброськіна, яких звинувачують у розстрілах активістів Євромайдану минулої зими.

Суд на засіданні в п’ятницю виніс таке рішення, мотивувавши його тим, що обвинувачені можуть порушувати свої процесуальні обов’язки, впливати на свідків, знищити докази, а також врахував суспільний резонанс даної справи.

Засідання суду в п’ятницю тривало 11:00, оскільки у зв’язку з відведенням двох суддів було змінено склад колегії та учасники процесу протягом багатьох годин чекали прибуття нових членів суддівської колегії.

Наступне засідання суду відбудеться 16 лютого о 11:00.

Як відомо,у п’ятницю активісти Майдану блокували адвокатів екс-беркутівців у суді. Активісти 4-ї сотні Самооборони висловили невдоволення більш ніж 6-годинною очікуванням приходу нової колегії суддів, а саме суддів Сергія Вовка та Володимира Карабаня.

 

 

Залиште коментар