Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Двох іноземців звинувачують у шпигунстві

0 20

ГПУ затвердила обвинувальний висновок та направила до апеляційного суду Дніпропетровської області для визначення підсудності кримінальну справу за обвинуваченням двох іноземних громадян Т. та С. у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.28 та ч. 1 ст.114 КК України (шпигунство). Про це повідомили в ГПУ.

Досудовим слідством, яке проведено Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, встановлено, що вказані особи у квітні 2011 року за попередньою змовою, діючи на заподіяння шкоди національній безпеці України у сфері економіки, науки і техніки, з метою збору і наступної передачі представникам своєї держави відомостей, що становлять державну таємницю, встановили конфіденційне співробітництво із громадянином України – працівником одного із державних підприємств.

У липні 2011 року вказані іноземці прибули до України, де за грошову винагороду намагались одержати доступ до відомостей щодо фізичних процесів у обладнанні літальних апаратів, які становлять державну таємницю.

Співробітниками служби безпеки 27 липня у ході проведення оперативно-розшукового заходу, зазначених вище осіб затримано під час фотографування секретної інформації. До обвинувачених засновано запобіжний захід – взяття під варту.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар