Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Двоє російських офіцерів отримали тюремні терміни за використання жучків

0 24

Феодосійський міський суд засудив до 4,5 і 4 років позбавлення волі двох офіцерів Чорноморського флоту РФ за придбання та установку підслухувальних пристроїв.

“Обидва засуджених – підполковник і майор. Це офіцери Чорноморського флоту Росії, які скуповували у нас [в Севастополі, – ред.] на ринку апарати для прослуховування і встановлювали їх. Є вирок, їх засудили з відстрочкою виконання вироку на 1 рік”, – сказав заступник прокурора Криму Володимир Боян.

За його словами, це не перший випадок, коли ці офіцери здійснювали такі дії.

Також заступник прокурора зазначив, що відповідно до рішення суду обидва офіцери повинні будуть регулярно відмічатися в правоохоронних органах і повідомляти про те, що вони планують змінити місце проживання або реєстрацію.

Нагадаємо, у квітні співробітники Керченського міського відділу СБУ затримали мешканку Керчі при спробі реалізації спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації – “жучків”.

Теги:

позбавлення волі

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар