Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дві третини українців не схвалюють дії влади – опитування

0 18

Дві третини українців (66,3%) загалом несхвально оцінюють діяльність президента Януковича, а більшість (73,2%) загалом не схвалюють діяльність Миколи Азарова на посаді прем’єр-міністра.

Такі результати опитування, проведені на початку місяця “Українським демократичним колом” на замовлення Інституту політики, повідомляє Інтерфакс.

В опитуванні брало участь доросле населення з усіх регіонів України. Воно проводилося за статистичною вибіркою методом опитування респондентів за місцем проживання.

Результати опитування свідчать про тенденцію падіння підтримки влади, яка почалася в травні минулого року, а також – про чіткий регіональний поділ на Схід і Захід, де підтримка влади менша.

Загалом порівняно з травнем минулого року кількість тих, хто схвалює діяльність президента, в цілому по країні впала на 37,5% (із 61,3% до 23,8%), тоді як кількість тих, хто не схвалює його дії, зросла на 38,5%( з 27,8% до 66,3%).

Експерти зазначають, що в суспільстві шириться невдоволення погіршенням соціально-економічної ситуації, яке населення пов’язує з низкою непопулярних рішень уряду на зразок нового Податкового кодексу, підвищення тарифів ЖКГ і цін на газ та підвищенням пенсійного віку для жінок.

Теги:

соціологічне опитування, реформи, влада

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар