Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дві кримчанки відмили 50 мільйонів

0 22

Співробітники податкової міліції та Служби безпеки України ліквідували в Сімферополі підпільний конвертацій ний центр, через рахунки якого майже за два роки пройшло до 50 мільйонів гривень, повідомила прес-група управління податкової міліції Державної податкової адміністрації в Криму.

«Незаконну діяльність організували дві мешканки Сімферополя, одна з яких – колишній співробітник силових структур – володіла знаннями схем ухилення від сплати податків і конвертації грошових коштів», – йдеться в прес-релізі.

На рахунки фірми надходили гроші від українських підприємств за нібито виконані послуги й придбані товари. Потім безготівкові кошти переводилися в готівку й за вирахуванням відсотка за послуги з конвертації поверталися клієнтам.

Порушено кримінальну справу за статтями «ухилення від сплати податків» і «фіктивне підприємництво» Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

Теги:

ухилення від сплати податків

Джерело:

УНІАН-Крим

Залиште коментар