Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дві компанії претендують на надання правових послуг “Нафтогазу”

0 17

В приміщенні НАК “Нафтогаз України” відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг у галузі права, які будуть надаватися компанії протягом поточного року на території України та, у разі необхідності, на території інших країн.

Закупівля послуг відбувається за процедурою відкритих торгів; оголошення про заплановану закупівлю було оприлюднене 16 березня 2012 р. Про це повідомляє прес-служба компанії.

До переліку послуг у галузі права належать, зокрема, юридичні послуги, юридичний супровід зовнішньоекономічної діяльності компанії, представлення інтересів компанії у судах та інших органах іноземних держав, іноземних та міжнародних арбітражах тощо.

Згідно з процедурою відкритих торгів, конкурсні пропозиції подали дві компанії: ТОВ “Шпехт” (м. Київ, Україна; ціна пропозиції 7 млн 480 тис. грн) та ТОВ “Лоуренс Грехем (СІАЙЕС) ЛЛП” (м. Лондон, Великобританія; ціна пропозиції 884 тис. дол.).

Компанія оголосить переможця закупівлі послуг у галузі права після оцінки поданих учасниками пропозицій у визначені чинним законодавством строки.

Теги:

юридичні послуги, юридичне супроводження

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар