Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дві книги видавництва “Юрінком Інтер” видаватимуться за кошти держпрограми “Українська книга”

0 16

Експертна рада з формування державного замовлення на випуск видавничої продукції при Держкомтелерадіо України пропонує видати цього року 358 книжок.

Цьогоріч на реалізацію програми «Українська книга» в держбюджеті виділено 40 мільйонів гривень.

До переліку видань увійшли, які планується випуститу у цьому році за держпрограмою увійшли дві книги видавництва “Юрінком Інтер”: “Злочин і кара в українській прозі” та “Юридичний порадник (у запитаннях та відповідях).

Загалом у Комітет надійшло 1200 пропозицій від 130 видавництв та видавничих організацій України різних форм власності на загальну суму понад 500 млн. гривень.

Минулого року за програмою «Українська книга» було підготовлено 139 видань загальним накладом близько 300 тисяч примірників. Більшість із них профінансовано і вийшли друком. Це такі значимі видавничі проекти, як «Грюнвальдська битва – битва народів», «Національний музей історії України», «Василь Лопата. Життя і творчість», а також твори Марії Матіос, Віктора Міняйла, Сергія Жадана, Леоніда Первомайського, Івана Дзюби, Івана Драча.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар