Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дві доповіді про права людини

0 18

Офіційний звіт України про права людей для Ради з прав людини ООН, представлений в Універсальний періодичний огляд, кардинально відрізняється від звіту правозахисників.

Зокрема, в офіційному звіті високу оцінку отримав закон України “Про судоустрій і статус суддів”, тоді як правозахисні організації відзначили, що “судова реформа не призвела до поліпшення ситуації” з правами людей в Україні. “Більш того, в результаті реформи посилилися заполітизовування правосуддя і залежність суддів від політиків”, – повідомляють ООН правозахисники.

Розійшлися звіти і в оцінці нового механізму і якості відбору суддів, а також їх завантаженості. Якщо в офіційному звіті переконують, що “новий механізм відбору суддів побудований на принципах змагальності й прозорості, і передбачає обов’язковість проходження кандидатами на посаду судді спеціальної підготовки”, то правозахисники пишуть, що “якість відбору суддів не покращала”.

Засідання Ради ООН з прав людини, на якій розглядатимуть ситуацію з правами людини в Україні, відбудеться 24 жовтня 2012 року.

Альтернативний звіт підготували неурядові організації, зокрема, Український Гельсінський союз з прав людини, НВО “Донецький Меморіал”, жіночий правозахисний центр “Ла Страда-Україна”, ВО “Жіночий консорціум України”, ВО “Центр – Розвиток демократії” та інші.

Теги:

права людини

Джерело:

Подробности

Залиште коментар