Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Думка: Україна перетворилася на поліцейську державу

0 18

В Україні на цей час найчисленніший корпус міліції з-поміж усіх держав Європи. Він налічує близько 300 тисяч чоловік. З них десята частина, а це тридцять тисяч, — працівники державтоінспекції, які здебільшого не допомагають учасникам дорожнього руху, а займаються здирництвом, викликаючи обурення громадян. Про це пише у свої статті для ZN.UA адвокат Дмитро Поєзд.

В то й же час, працівники патрульно-постової служби міліції часто-густо дуже малограмотні і абсолютно непідготовлені до виконання своїх професійних обов’язків. Недарма про них кажуть, що жодною термінологією, крім слів «Не можна» і «Пройдьомтє», вони не володіють, відзначає автор.

Адвокат переконаний, що працівник патрульно-постової служби повинен бути, щонайменше, людиною із середньою юридичною освітою. Не менше двох років він має навчатися у міліцейській спеціальній школі, де може здобути відповідні юридичні знання, спеціальну та фізичну підготовку, такі необхідні працівникові міліції під час захисту ним громадської безпеки, встановленого порядку, прав та свобод людини.

«Чисельність міліції необхідно скоротити до європейського і світового стандартів із розрахунку 1 (один) міліціонер на 1 (одну) тисячу людей населення в державі. Оскільки чисельність населення в Україні 46 мільйонів чоловік, корпус міліції в Україні повинен становити не більше 46 тисяч осіб», — наголошує автор.

Такі ж скорочення мають відбутися у Службі безпеки України, податковій службі, митній, прикордонній службах та в органах виконавчої влади, переконаний адвокат.

Теги:

МВС, ДАІ, поліцейська держава

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар