Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ДСА та USAID: спільні проекти

0 16

Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк провів робочу зустріч з представниками Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: справедливе правосуддя».

Мета зустрічі – обговорення низки спільних проектів. Зокрема, обговорено аспекти організації та підготовки Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 10-й річниці діяльності Державної судової адміністрації України, яка відбудеться у вересні цього року.  Про це повідомляє офіційний сайт ДСА.

Керівник Проекту USAID «Україна: справедливе правосуддя» Девід Майкл Вон висловив вдячність Голові ДСА України Руслану Кирилюку за довготривалу та плідну співпрацю і передав напрацьований підгрупою з питань стратегічного планування робочої групи з питань інновацій Державної судової адміністрації України проект «Стратегічний план розвитку судової гілки влади України».   

Також учасники зустрічі обговорили проведення фокус-групових дискусій, де розглядатимуться питання стратегічного планування судової влади, проекту Кодексу суддівської етики, інформаційної політики судової влади.

Під час зустрічі керівництву ДСА України було надано Пропозиції експерта США з визначення навантаження на суддів Центру федеральних досліджень, Вашингтон Елізабет Віггінс, щодо дослідження з визначення коефіцієнтів навантаження на суддів для судової системи України.

Теги:

USAID, Державна судова адміністрація

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар