Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дружина заммера Вишневого, якого зловили на хабарі, влаштувала в суді бійку

0 27

Києво-Святошинський районний суд продовжив на два місяці термін утримання під вартою першого заступника міського голови Вишневого Володимира Стужука, якому висунуто звинувачення в хабарництві, передає УНІАН.

На судовому засіданні 16 листопада було зачитано клопотання 12 депутатів Вишневської міської Ради та кількох посадових осіб виконавчого комітету Вишневого про взяття Стужука на поруки. У клопотанні, зокрема, зазначається, що «Володимир Стужук за роки роботи у Вишневому зарекомендував себе високопрофесійним менеджером, завдяки йому у власність територіальної громади передано чимало квартир, він долучився до введення в експлуатацію двох цифрових телефонних станцій і сприяв розвитку підприємництва у Вишневому». Автори звернення також просили обрати затриманому інший запобіжний захід, оскільки на його утриманні перебувають мати, брат і дочка.

Депутат міської Ради Вишневого Андрій Куць повідомив, що 12 депутатів, які поставили свої підписи під клопотанням про звільнення Стужука, якраз і голосували за виділення вказаної ділянки.

Під час судового засідання сталася бійка: дружина Стужука Ольга намагалася перешкоджати роботі оператора місцевої незалежної телестудії «Регіон» Андрія Лося й розбила йому окуляри.

За словами Куця, місто Вишневе сьогодні фактично не має керівництва: міський голова Анатолій Гошко перебуває на лікарняному (госпіталізований), першого заступника Стужука утримують під вартою, посада секретаря міської Ради вакантна, виконком не має кворуму, а депутати протягом двох місяців не можуть зібратися на сесію.

Нагадаємо, Стужук був затриманий 18 вересня при отриманні хабара у розмірі 2,5 млн. грн. За даними МВС, цей посадовець вимагав майже 5 млн. грн. у підприємця за виділення під будівництво комерційного центру 10 гектарів міської землі.

Києво-Святошинський районний суд визначив як запобіжний захід утримання під вартою протягом двох місяців першого заступника міської голови Вишневого Володимира Стужука, якому висунуто звинувачення в хабарництві.

Джерело:

proUA

Залиште коментар